Penis Büyütücü Ürünlerinde Orjinal Ürün Garantisi

V pills Gold Penis Büyütücü

V pills Gold Penis Büyütücü
V Pills Penis Büyütücü ve Geliştirici Kapsül

1 Kutu 129 TL
 
2 Kutu 229 TL
 
3 Kutu 299 TL

Magna-Rx+ Penis Büyütücü

Magna-Rx+ Penis Büyütücü
Magna-Rx+ Penis Büyütücü ve Geliştirici Tablet

1 Kutu 129 TL
 
2 Kutu 169 TL
 
3 Kutu 229 TL

Grob Mann Penis Büyütücü Krem

Grob Mann Penis Büyütücü Krem
Grob Mann Penis Büyütücü ve Geliştirici Krem

1 Kutu 79 TL
 
2 Kutu 129 TL
 
3 Kutu 179 TL

sol-hizmetler

Penis Büyütme Hareketleri ve Teknikleri!

Penis Büyütme Hareketleri ve TeknikleriPenis büyütme hareketleri ve buna bağlı olarak cinsel organı büyütebilmek için yapılan birçok teknikleri siz değerli okurlarımıza aksederken, daima bu hareketleri bilinçli ve mantıklı bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz.

Penis büyütme teknikleri ve hareketleri olarak birçok farklı denemeler yapılsa da, sizlere en etkililerden bahsederek başarıya ulaşmanızı sağlamaya çalışacağız. Penis boyu bireylerin fiziki yapıları, anatomileri ve ırkına göre değişme göstermektedir. Standart boyutların 12-13 cm olduğunu hemen hemen herkes bilirken, erkekler her zaman daha büyük olmasını ister ve bunun için elinden geleni yapmaya çalışır.

Artık teknolojinin de ilerlemesi ile birçok cinsel organ büyütücü ürünler piyasaya çıkarak, erkeklere etkili sonuçlar sunmaktadır. Bunun için setler, haplar, jeller, tabletler, kremler, pompalar ve vakum aletleri gibi birçok ürün olsa da, doğal yol her zaman daha etkili olandır diyebiliriz. İçeriklerindeki maddeler veya yanlış kullanımlardan dolayı olumsuz sonuçlar ile karşılaşılabilir ve dönüşü olmayan rahatsızlıklara mahal verebilirsiniz.

Siler için hazırlamış olduğumuz penis büyütücü hareketler olarak konuyu açacak olur isek; nasıl ki spor yaparak doğal yollar ile vücut kaslarımızı geliştirebiliyorsak, aynı yöntemleri cinsel organımıza uygulayarak belirli bir antrenman sonunda istenilen sonuçlar elde edilebilmektedir.

Penis büyütme teknikleri olarak en basit yöntem; penisin gayet rahat ve yumuşak haldeki duruşunda baş kısmının hemen altından çok fazla sıkmayacak şekilde tutarak karşı yöne doğru (90 derece açı ile) ileriye çekin 30-40 saniye bekleyin ve bırakın. Bu işlemi günde 15-20 dakika uygulayın. Belirli bir antrenman sonrasında penisinizde ciddi bir büyüme saptayabilirsiniz.

Bir diğer penis büyütme hareketleri olarak bir diğeri olan ve oldukça uzun bir işlem ile gerçekleşen büyütme tekniği, bireyin doğru ve düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi ile en etkili uzamayı gerçekleştirmektedir. Fakat uzun ve zahmetli olan işlemi sabırla ve hırsla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlk olarak, penisinizin baş kısmından bir eliniz ile tutun. Diğer eliniz ile de köyüne ve kasıklarınıza bastırarak cinsel organınızı çekin. Bu işlemi yaparken dilinizi dışarı çıkartın ve derin bir soluk çekin, aynı zamanda duruşunuz düz ve karın bölgenizi düzgün tutmaya özen gösterin. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra bir dakika dinlenin.

Penis büyütme hareketi olarak ikinci adım ise; tekrar başından tutun diğer eliniz ile kökünden fakat bu sefer kök kısmında sağ tarafı kullanarak baskı uygulayın. Penisinizi de sola doğru çekerek baskı uygulayın. Bu işlemi gerçekleştirirken dilinizi dışarı çıkartarak derin ne fes almayı unutmayın.

Üçüncü işlemde aynı işlemin tersini yani, kök kısmında sol tarafa baskı uygulayın ve penisinizi sağ tarafa doğru çekin gerdirme işleminde 30 saniye kadar beklemede tutun. Bu işlemde de dilinizi dışarı çıkartarak nefesinizi tutmayı unutmayın.

Dördüncü penis büyütme hareketi olarak, iki ile üçüncü işlemlerin aynısını uygulayın fakat buradaki tek fark kök kısmına bastırdığınızda başından tutup sadece çekiştirmeyin aynı zamanda baş kısmından yuvarlak daireler uygulayarak, gerilmesine ve ter bir bölgesinin bu işlemi hissetmesine destek sağlayın. Dilinizi dışarı doğru çıkartıp nefesinizi tutmayı unutmayın.

Bu hareketleri belirli bir zaman diliminde antrenman olarak uyguladığınızda kesinlikle etkili ve doğal yollar ile penisiniz büyüyecek ve istemiş olduğunuz boyutlara kavuşacaktır. Zahmetli ve belki de zor olsa da, doğal olması cazip bir seçenek.

Günümüzde pek fazla penis büyütme teknikleri uygulanmamaktadır. Genellikle bireyler firmaların ürettiği cinsel organ büyüten cihazlar ile amaçlarına ulaşmaktadır.

Background Color
Background Image